Selecteer Valuta
Fiat-valuta's
Cryptovaluta's
Geen resultaten voor ""
We konden niets vinden dat overeenkomt met uw zoekopdracht. Probeer het opnieuw met een andere term.
- Contracten:
Marktkapitalisatie
$1,615,881,344
17,344 BTC
Volledig Verdunde Marktkapitalisatie
$5,022,400,000
53,909 BTC
Volume 24u
$222,344,344
2,386.58 BTC
Circulerende Voorraad
2,573,879,172 ASTER
Max Voorraad
8,000,000,000 ASTER
Totale Voorraad
7,922,139,500 ASTER
Links:
Website, Verkenners, Whitepaper
Tags:
BSC Ecosystem
Contracten:
$0.6278
Aster (ASTER) Portemonnees
Welke portemonnee is het beste voor Aster?
Bij het selecteren van een portemonnee voor Aster is het belangrijk om rekening te houden met verschillende factoren zoals veiligheid, gemak, functies en kosten. Afhankelijk van de portemonnee kunnen er verschillende voor- en nadelen zijn die in overweging moeten worden genomen. Enkele van de beste portemonnees voor Aster zijn:
Het is moeilijk te zeggen welke portemonnee de “beste” is, omdat dit afhangt van persoonlijke voorkeuren en behoeften. U moet uw eigen onderzoek doen voordat u een portemonnee kiest.Ondersteunt MetaMask Aster?
Ja, MetaMask ondersteunt de cryptocurrency Aster. Dit stelt gebruikers in staat om hun Aster fondsen direct in hun webbrowser te beheren bij het gebruik van MetaMask. Aster is een token dat draait op de EVM blockchain, en je kunt het toevoegen aan MetaMask zoals je dat zou doen met elk ander ERC-20 token.