Cryptos: 40,300 Beurzen: 363 Market Cap: $84,142,447B 24u Vol: $122.1B Dominantie: BTC 0% ETH 0% ETH Gas:  0 Gwei
Selecteer Valuta

Fiat-valuta's

    Cryptovaluta's

      Geen resultaten voor ""

      We konden niets vinden dat overeenkomt met uw zoekopdracht. Probeer het opnieuw met een andere term.

      Bounce TokenAUCTION

      Rank #304 Token
      Beoordeling: 3.6
      Certik
      2025/05/16
      4.2
      Cyberscope
      2026/01/22
      3.1

      Onze geaggregeerde beoordeling is simpelweg het rekenkundig gemiddelde van de beoordelingen van elke bron. Het vertegenwoordigt niet de mening van CoinCarp en impliceert geen garantie van onze kant wat betreft de verdiensten of geschiktheid van het project. Gebruik alstublieft uw eigen oordeel bij het evalueren van elk token

      Bounce Token Prijs (AUCTION)

      $6.13

      0.00006988 BTC

      9.51%

      Laag:$5.96
      Hoog:$6.92
      Marktkapitalisatie

      $40,394,205

      461 BTC
      Volledig Verdunde Marktkapitalisatie

      $61,293,000

      699 BTC
      Volume 24u

      $61,923,829

      706.08 BTC
      Circulerende Voorraad

      6,590,346 AUCTION

      65.9%
      Max Voorraad

      10,000,000 AUCTION

      Totale Voorraad

      6,500,000 AUCTION

      Links:
      Website, Verkenners, Whitepaper
      Tags:
      DeFi Polkadot Ecosystem
      Bounce Token's Logo Bounce Token AUCTION
      $6.13

      Bounce Token (AUCTION) Portemonnees

      Bij het selecteren van een portemonnee voor Bounce Token is het belangrijk om rekening te houden met verschillende factoren zoals veiligheid, gemak, functies en kosten. Afhankelijk van de portemonnee kunnen er verschillende voor- en nadelen zijn die in overweging moeten worden genomen. Enkele van de beste portemonnees voor Bounce Token zijn:

      Het is moeilijk te zeggen welke portemonnee de “beste” is, omdat dit afhangt van persoonlijke voorkeuren en behoeften. U moet uw eigen onderzoek doen voordat u een portemonnee kiest.

      Ja, MetaMask ondersteunt de cryptocurrency Bounce Token. Dit stelt gebruikers in staat om hun Bounce Token fondsen direct in hun webbrowser te beheren bij het gebruik van MetaMask. Bounce Token is een token dat draait op de EVM blockchain, en je kunt het toevoegen aan MetaMask zoals je dat zou doen met elk ander ERC-20 token.